Peugeot Rifter Otomatik Vites Faizsiz Araç Kredisi Kampanyası

Peugeot Rifter otomatik vites için faizsiz araç kredisi avantajı sunuluyor. 60.000 TL’ye kadar yüzde 0 faiz fırsatıyla satışa sunulan Peugeot Rifter otomatik viteste yeni nesil Peugeot i-Cockpit, Zénith cam tavan ve EAT8 8 ileri tam otomatik şanzıman yer alıyor.

Uzunluk 4403 mm
Genişlik 1848 mm
Yükseklik 2107 mm
Kapı Sayısı 5

 

Yeni Nesil Motorlar Ve 8 İleri Tam Otomatik Şanzıman

Yeni Peugeot Rifter otomatik vites, farklı sürüş tecrübeleri yaşatmak için tasarlandı. Yenilikçi BlueHDi dizel motorların yanı sıra 8 ileri tam otomatik EAT8 şanzıman sayesinde Peugeot Rifter, düşük yakıt tüketimiyle yüksek performans sunuyor. Yeni 8 ileri tam otomatik EAT8 şanzıman sayesinde vites geçişleri yumuşak, sarsıntısız ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Faizsiz araç kampanyaları kapsamında satışa sunulan Peuget Rifter’daki direksiyon üzerinde vites değiştirme kulakçıkları yer alıyor. Bu sayede otomatik moddan çıkılmadan vites değişimleri kolay bir şekilde manuel olarak yapılabiliyor.

Yeni Peugeot Rifter’da, park manevraları çok daha kolay, Visio Park 1 sistemi, 180 derece renkli geri görüş kamerası, ile park manevraları son derece kolay bir şekilde tamamlanabiliyor. 8” kapasitif dokunmatik ekrana bağlı kamera ile sistem farklı görüş açıları sunuyor.

Yeni Peugeot Rifter ve Peugeot Sürüş Destek Sistemleri’nin uygulandığı Peugeot Rafter’da Geliştirilmiş Trafik İşareti Tanıma, Hız Sınırı Önerme Sistemi, Stop fonksiyonlu Adaptatif Hız Sabitleyici, Aktif Şerit Takip Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi gibi gelişmiş sistemler yer alıyor. Bütün bu ek donanımların versiyonlara göre farklı olabiliyor.

Peugeot Rifter Fiyatları

Peugeot Rifter fiyat listesi, 2020’nin ilk aylarına özel olarak yayınlanırken, fiyatların yıl içinde değişmesi de mümkün.

Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Rifter ACTIVE Comfort 1.5 BlueHDi 130hp EAT8 Tam Otomatik Dizel 150.500
Rifter ALLURE 1.5 BlueHDi 130hp EAT8 Tam Otomatik Dizel 162.500
Rifter GT-Line 1.5 BlueHDi 130hp EAT8 Tam Otomatik Dizel 168.500

 

Diğer Peugeot Rifter fiyat listesi:

Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Rifter ACTIVE 1.6 BlueHDi 100hp Manuel Dizel 117.500
Rifter ACTIVE Comfort 1.5 BlueHDi 100hp Manuel Dizel 127.500
Rifter ACTIVE Sky Pack 1.5 BlueHDi 100hp Manuel Dizel 125.700
Rifter ALLURE 1.5 BlueHDi 130hp 6MT Manuel Dizel 137.500

 

Peugeot Rifter’ın 130 beygirlik 1.5 BlueHDi seçeneğinde otomatik şanzıman bulunuyor. Rifter’da 8 ileri tam otomatik EAT8 şanzıman yer alıyor.

Peugeot Rifter’da LED gündüz farlarının yanı sıra kısa ve yükseltilmiş kaput, versiyona bağlı olarak 17 inç alüminyum jantlar ve tavan barları bulunuyor. Aracın çevresini saran çamurluk ve kapı korumalarının yanı sıra artırılmış yerden yükseklik, Peugeot Rifter’a SUV görünümü kazandırıyor.

Yeni Peugeot Rifter’ın kabin kısmında i-Cockpit adı verilen sistem bulunuyor. Genellikle binek modellerde görülen küçük direksiyon Rifter’da da yer alıyor. Rifter’da yükseltilmiş gösterge paneli ile 8 inç kapasitif dokunmatik ekran mevcut. Şık kabinin tasarlandığı Rifter’ın otomatik versiyonlarında vites kolu yerini dairesel bir düğme alıyor. Aracın arka koltukları katlanabiliyor ve bu sayede 2,7 metre yükleme uzunluğu ile 3.500 litreye kadar yükleme alanı oluşuyor.

Peugeot Rifter’ın ACTIVE, ACTIVE Stil, ALLURE ve GT-Line donanım seviyeleriyle aracın kaputunun altında iki alternatif bulunuyor. Bunların arasında olan giriş seviyesindeki 100 beygirlik 1.6 BlueHDi motor sadece manuel şanzımanla satışa sunuluyor. 130 beygirlik 1.5 BlueHDi seçeneğinde de otomatik şanzıman mevcut. Rifter, 8 ileri tam otomatik EAT8 şanzımanla tasarlanıyor. Rifter, hem ticari amaçla hem de aile aracı olarak kullanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

    Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!