2020 Türkiye’de Yılın Otomobili Renault Clio Oldu!

2020 Türkiye’de Yılın Otomobili yarışmasının birincisi hangi model oldu? Yılın Otomobili finalistleri hangi modellerdi? 2020 Türkiye Yılın Otomobili sponsorları hangi firmalardı… Evet, 2020’de Renault Clio yılın otomobili oldu. Haberimiz Türkiye’de yılın otomobili seçilen Renault Clio hakkında….

2020’de Yılın Otomobili Renault Clio Oldu!

Türkiye’de yılın otomobili Renault Clio oldu. Otomotiv Gazetecileri Derneği OGD tarafından 2016 yılından bu yana yapılan Türkiye’de Yılın Otomobili yarışmasının sonuçları açıklandı ve 2020’de yılın otomobili Clio oldu. Detaylar şöyle:

Bu yıl, beşinci kez düzenlenen Türkiye’de Yılın Otomobili yarışmasında OGD üyesi olan 75 gazetecinin oyu değerlendirildi. Öncelikle 17 adet otomobil belirlendi. İlk elemede 10 tanesi elendi ve 7 otomobil finalde farklı özellikleriyle değerlendirildi. Tasarım, yol tutuşu, ergonomi, yakıt tüketimi, emisyon oranları, iç mekan konforu gibi kriterler göz önüne alındı.

2020 Yılın Otomobili Finalistleri

Yılın otomobilini belirleyen 2. etapta, BMW 3 Serisi – Citroén C5 Aircross – Mercedes Benz A Serisi Sedan – Nissan Micra- Opel Corsa -Peugeot 2008 – Renault Clio yarıştı. Pandemi nedeniyle yarışmayı online olarak izledik.

Renault Clio’nun Sırrı Ne?

Clio, 1990 yılından beri üretiliyor. O günden beri de çok tutuluyor. Aslında Renault 5 modelinin yerini alan bu otomobil, HB karoserde büyük bir ihtiyacı karşıladı. Defalarca kez farklı ülkelerde yılın otomobili seçildi. Son dönemdeki başarısının arkasında ise yenilenen tasarımı ve güvenlik teknolojilerine yaptığı yatırımın büyük etkisi var. Elbette tüm bunları rekabetçi fiyat politikası ile sunuyor olması da çok önemli bir detay.

Renault Clio Faizsiz Kredi kampanyasına da bakın!

2020 Yılın Otomobili Sponsorları

Hassan Tekstil, Bridgestone, Intercity, Shell Helix Motor Yağları.

Faizsiz Krediyle Renault Clio Kampanyası Var mı?

Faizsiz krediyle Renault Clio kampanyası var mı? Yıl boyunca sıfır faizle Renault Clio kampanyası sunan çok sayıda katılım bankası oluyor. Ayrıca marka da faizsiz Renault Clio kredi kampanyaları düzenliyor. Yüzde sıfır faizle Clio almak isteyenler için FaizsizAracKredisi.Net, Kampanyalar sayfası duyuruları yapıyor. Ayrıca senetle Clio alabileceğiniz finans kurumları da var.

Dilerseniz Renault Clio Faizsiz Araç Kredisi Kampanyası yazımıza da göz atabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

    Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!