Emin Otomotiv ile Faiz Ödemeden Araç Sahibi Olun!

Uzun yıllar konut sektöründe sunmuş olduğu hizmet kalitesini araba almak isteyen kişilere sunmak için Emin Otomotiv’i kuran Eminevim, faiz ödemenize gerek kalmadan, sıfır faizli kredi imkanlarıyla sizi otomobil sahibi yapmayı kendisine misyon edinmiş bir şirkettir.

Dar gelirli ailelerin yanında yer alarak, taksit imkanlarıyla araba sahibi olmak isteyenleri diledikleri araca kavuşturmayı hedeflemektedir. Böylelikle, bu şekilde piyasadaki yüksek faiz oranları nedeniyle insanların vadeli araba alırken çok yüksek maliyetlerde araba sahibi olmalarının önüne geçilmiş olduğuna inanmaktadır.

Emin Otomotiv Hakkında

Emin Otomotiv, sıfır faiz ile bütçenizi yormadan araba sahibi olmanızı sağlayan bir firmadır. Eminevim firmasının alt kuruluşu olan Emin Otomotiv, kurulduğu yıl  olan 1991 yılından bu yana tüm Türkiye’de 145 binden fazla aileyi otomobil sahibi yapmıştır.

Eğer siz de sıfır faiz ile araç sahibi olmak istiyorsanız Emin Otomotiv’in faizsiz sistemi ile Türkiye’nin her yerinde beğendiğiniz bir araca kavuşabilirsiniz.

Hem de Emin Otomotiv ile kendi bütçenize göre ödemeleri siz belirleyin, faiz ödemeden araç sahibi olun.

Eminevim Otomobil Nasıl Alınır?

  • Öncelikle kaç liralık bir araba alacağınıza karar verin
  • Emin otomotiv tarafından 20 ay ile 40 ay taksit seçeneklerinden birini seçin
  • Seçtiğiniz taksit seçeneğine göre bir gruba dahil edileceksiniz. Seçtiğiniz taksit sayısı dahil olacağınız grup içerisinde kaç kişi olacağını belirler. Yani 40 ay taksitle araç satın almak isterseniz 40 kişilik bir gruba dahil olursunuz.
  • Grup içerisinde bulunan kişilerin ödedikleri toplam para tutarı gruba giren kişinin satın almak istediği aracın toplam parasını oluşturur
  • Her ay noter huzurunda yapılan çekiliş ile araba alacağınız sıra belirlenecek
  • Kişilerin ödediği aylık taksit tutarı oluşturulan ortak havuzda toplanır ve toplanan bu tutar her ay sırası gelene istediği araba alınarak teslim edilecektir.

Eminevim Araba Sisteminden Kimler Faydalanabilir?

  • Faizsiz araç sahibi olmak isteyen herkes
  • Bütçesine uygun bir ödeme planı ile faizsiz araç sahibi olmak isteyenler

Eminevim Araç Alma Avantajları!

Ödemeler Bütçenize Göre: Emin Otomotiv ile araç alırken peşinatı, taksitleri ve dilerseniz ara ödemeleri kendiniz belirlersiniz.
Taksitleri Kendin Belirle: Emin Otomotiv sistemi üyelerine, almak istediği otomobilin fiyatını ve taksit sayısını kendisi belirleme imkanını sunar.
Kolay Ödemeler: Emin Otomotiv sistemi üyeleri, sistem içerisinde ekstra ödeme yapmadan diledikleri araca kavuşurlar.
Faizsiz Otomobil Sahibi Ol: Emin Otomotiv sistemi üyeleri, sahip olmak istedikleri otomobile faiz ödemeden el birliği sistemiyle sahip olurlar.
Çekilişli Sistem ile Erken Teslim Fırsatı: Uyguladığımız çekilişli sistem ile ilk taksitinizi öderken size otomobilinizi ilk ayda alma fırsatı sunuyor.
Sıkıştığınızda da Yanınızdayız: Taksitlerinizi ödemekte zorlanırsanız taksit dondurma işlemi ile taksitlerinizi erteleyebilirsiniz.

Milli ve manevi duygularla hareket eden Emin Otomotiv dar gelirli ailelerin dostu olmaya devam ediyor. Eğer siz de otomobil almak istiyor ama türlü sebeplerden ötürü bu isteğinizi gerçekleştiremiyorsanız faizsizarackredisi.net üzerinden aşağıdaki formu doldurun. Sizi sıfır faiz ile dilediğiniz araca kavuşturalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

    Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!