Sıfır Faizli Araç Kredisi

Son bir yılda geçtiğimiz yıla oranla yüzde 2,6 küçülen otomobil ve hafif ticari araç pazarı için çeşitli kampanyalar başlatan otomotiv üreticileri tüketicilerin çok daha kolay bir şekilde araç sahibi olmasını mümkün kılmaya çalışarak satış hedeflerini gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

Bu kapsamda bazı otomotiv üreticileri peşinatsız araba satarken bazıları da senetle araba satımını gerçekleştirmeyi tercih etmektedir. Bunların yanı sıra sıfır faizli araç kredisi desteği sağlayan başka firmalar da devreye girmektedir. Yazımızda otomotiv üreticileri ve sıfır faizli araç desteği sağlayan şirketlere de değineceğiz. Aradığınız tüm sorulara cevap niteliği taşıyan yazımızı okuyarak siz de sıfır faizli araç desteği alarak otomotiv sahibi olabilirsiniz.

Sıfır Faizle Araba Alınır Mı?

Sıfır faizle araba satın almak otomobil üreticilerine ait finans kurumları, Fuzulev, Eminevim, Birevim vb. gibi firmalar aracılığıyla mümkün. Bu kapsamda otomobil üreticileri satın alınacak araç için kredi kullanmak isteyen tüketicilere çeşitli vadelerle sıfır faizli kredi imkanı sağlanırken Fuzulev, Eminevim ve Birevim hiçbir vade talep etmemektedir.

SIFIRI FAİZ İLE ARAÇ KREDİSİ VEREN FİRMALAR

Birarabam Sıfır Faizli Kredi

Ülkemizde araba almak isteyen binlerce insan var. Bu hayale ulaşma noktasında nakit parası olanlar istedikleri arabayı rahatlıkla alabilirken taksitle almak isteyenler faiz ya da vade farkı ödemek zorunda kalıyor. Bu noktada devreye giren Birevim’in alt markası olan Birarabam ile bugüne kadar 300’e yakın araba teslimatı gerçekleştirilmiştir. Siz de Birarabam’a başvurarak sıfır faizle araba sahibi olabilirsiniz.

Bir Arabam  ile Sıfır Faizli Araba Sahibi Olun yazımızı okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fuzul Oto Sıfır Faizli Kredi

Fuzul Oto insanlara vadeli araba sahibi olabilmelerini sağlayan, herkese bütçesine gören ödemeler yapabileceği bir finansal şirkettir. 4 farklı sistemi müşterileri için geliştiren Fuzul Oto insanların hayallerini kurduğu arabaların alınmasına yardımcı oluyor. Günümüz şartlarında para biriktirerek araba ya da ev almak oldukça zor görünmektedir. Bu sebeplerden ötürü insanlar faizsiz ev veya araba alabileceği şirketlere yönelmektedir. Fuzul Oto’da bu şirketler içerisinde güvenilirliği ve tecrübesiyle ön plana çıkmaktadır.

Fuzul Oto ile Sıfır Faizli Araba Sahibi Olun yazımızı okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Emin Otomotiv Sıfır Faizli Kredi

Emin Oto bir kredi ya da finansman imkanı sunmaz, talep edilen araç bedelinin taksit sayısına bölünmesiyle bulunan miktar kadar katılım sağlanan gruptan bir kişinin araba satın alabilmesi için ödeme yapılır. Sıfır faizli araba satın almak istiyorsanız en iyi yollardan biri olan Emin Otomotiv ile dilediğiniz arabaya sahip olabilirsiniz.

Emin Otomotiv  ile Sıfır Faizli Araba Sahibi Olun yazımızı okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

SIFIRI FAİZ İLE ARAÇ KREDİSİ VEREN OTOMOBİL ÜRETİCİLERİ

Dacia Duster Sıfır Faizli Taşıt Kredisi

Dacia, satın alınacak Duster Ambiance satın almak isteyen tüketicilerin günde 25 lira ödeyerek 3 yıl vadede taşıt sahibi olmasını mümkün kılmıştır. Söz konusu sıfır faizli kredi desteğinden yararlanmak isteyen tüketicilerin 32 bin 850 TL peşinat ödemesi yapması gerekmektedir.

Renault Sıfır Faizli Kredi

Artan vergi oranları ve reel gelirlerin düşmesinden en çok etkilenen kurumlardan birisi de Renault. Satış hedefine ulaşmak amacıyla Clio HB, Clio Sport, MEgane, Kadjar, Captur ve Kangoo marka araç satın almak isteyen tüketicilere 12 ay vadeyle 24 bin TL, 15 ay vadeyle 20 bin TL sıfır faizli kredi imkanı sağlarken, talep edilmesi halinde 48 aya kadar vadelendirilebilen kredinin % 1,14 sabit faiz avantajıyla kullanılmasını da sağlayabilmektedir.

Hyundai Sıfır Faizli Taşıt Kredisi

Hyundai’da sıfır faizli araç kredisi çekmek isteyen tüketicilerin başvuru iletebileceği kurumlar arasında yer alıyor. i10 modelini satın almayı düşünen tüketicilere 15 bin TL’ye kadar 15 ay vadeyle kredi imkanı sağlarken, i20 almak isteyen tüketicilere 20 ay vadeyle 30 bin TL faizsiz kredi vermektedir.

Fiat Faizsiz Araba Kredisi

Fiat Egea satın almak isteyen tüketiciler 15 ay vade süresince 30 bin TL’ye kadar sıfır faizli kredi kullanma imkanına sahiptir.

Citroen Faizsiz Kredi

C3, C3 Aircross, C4 Cactus veya C4 Picasso marka otomobil satın almak isteyen tüketiciler Citroen Finansman aracılığıyla 40 bin TL’ye kadar 20 ay vadeyle sıfır faizli otomobil kredisi kullanma imkanına sahiptir.

Ford Faizsiz Kredi

Türkiye’nin en çok satan markaları yer arasında alan Ford, yüzde sıfır faiz ile yüzde yüz mutluluk vadediyor. 24 bin Türk Lirası’na 20 ay sıfır faizli kredi imkanı sağlamaktadır.

Opel Faizsiz Kredi

Opel bu yıl sıfır faiz seçeneğini kaldırdı ancak düşük faiz seçeneğiyle piyasanın altında finansman desteği sağlıyor.

 

Sıfır faizli finansman desteğiyle araç sahibi olmak istiyorsanız hayalinizdeki otomobile ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim formunu doldurun, sizinle irtibata geçelim, sizi hayalinizdeki otomobile kavuşturalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

    Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!