Yüzde Sıfır Faizli Araba Kampanyaları

Yüzde sıfır faizli araba kampanyaları ile hayalinizde otomobile daha avantajlı bir biçimde ulaşabilirsiniz. Yüzde sıfır faizle araba almak üzere katılım bankalarının ve otomobil markalarının sunacağı yüzde sıfır faizli araba kampanyalarını inceleyebilirsiniz. Yüzde sıfır faizle kredi çekerek araç alma arayışında olanlar için bazı ipuçları var. Detaylar şöyle…

Yüzde Sıfır Faizle Otomobil Almak Mümkün mü?

Yüzde sıfır faizle otomobil almak, mümkün. Zira, ülkemizde faizsiz kredi veren çok sayıda finans kurumu ve onlarla iş birliği yaparak kampanya planlayan otomobil markası söz konusu. Burada kampanyaları incelemek, size uygun olan ödeme planı ya da marka-model araç hangi kampanya içeriğinde var diye bakmak önemli. Özetle; 0 faizle araba almak mümkün. Peki, faizsiz araba kredisi almak için ne yapmalı?

%0 Faizle Araba Kredisi Çekmek İçin Ne Yapmalı?

Yüzde 0 faizle araba kredisi çekmek için yapılacakları şöyle listeleyebiliriz:

 1. Hangi Arabayı Almalı?

Faizsiz araba kredisi çekmeden önce ilk adım, hangi araba marka-model kombinasyonunun size daha uygun olduğuna karar vermek olmalı. Aileniz kaç kişi, geniş bagaj elzem bir ihtiyaç mı, yükleme alanı ihtiyacı var mı, benzin-dizel-LPG seçeneklerinden hangisi size uyar vs. Bu sorulara yanıt vererek hangi otomobilin sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacağından emin olun. Yapılan tüketici araştırmaları, ülkemizde otomobil satın alan her 3 kişiden 2’sinin ihtiyacına uygun olmayan bir otomobili tercih ederek daha sonra araç yenilemek için yeniden arayışa girdiğini gösteriyor. Örneğin üç küçük çocuğa sahip 5 kişilik bir aile için arka koltuk alanının geniş olması ve ISOFIX bağlantısı konforu önemliyken bu özellikte olmayan HB bir otomobil alarak bir yıl içinde araç yenileme ihtiyacı gündeme geliyor. Bu nedenle ihtiyacınıza uygun otomobilin hangisi olduğundan emin olun. Bu amaçla bolca oto inceleme, oto test içerikleri okuyun…

 1. Araştırma Yapın!

Sıfır otomobil fiyat listelerine bakın, ikinci el pazarındaki aynı modellerin fiyatlarını da değerlendirin. Hem fiyat hem kampanya araştırması yapın.

 1. Ödeme Planlarına Bakın!

Sıfır araba kampanyaları, kredi kampanyaları, yıl sonu araba kampanyaları, faizsiz oto kredi kampanyaları gibi yıl boyunca çok sayıda kampanya seçeneği sunuluyor. Bunlardan hangisinin sizin için daha uygun olduğunu araştırmanız da yine avantajlı bir sonuç için önemli. Diğer yandan inancınızın gereği şekilde borçlanma konusuna da dikkat edilmesi önemli.

 1. Bankalardan Bilgi Alın!

Seçtiğiniz faizsiz kredi kampanyası için gerekli ön araştırmayı yaptıktan sonra ilgili faizsiz krediyle araba kampanyası hakkında bilgi edinin. Ödeme koşulları ve süreç hakkında bilgi alın. Peşinatsız faizsiz araç kredisi seçenekleri de olabilir; bu yönde bilgi alın.

Faizsiz Araba Kredisi Veren Bankalar Listesi

Ülkemizde faizsiz ev kredisi, faizsiz ihtiyaç kredisi ya da faizsiz araba kredisi alabileceğiniz bankalar var. Bu bankalara Katılım Bankası ve bu şekilde finansman sağlamaya da genel olarak Katılım Bankacılığı deniyor. Türkiye’deki katılım bankalarının listesi şöyle:

Faizsiz Kredi Veren Bankaların Listesi

 • Albaraka Türk Katılım Bankası
 • Emlak Katılım Bankası
 • Ziraat Katılım Bankası
 • Vakıf Katılım Bankası
 • Türkiye Finans Katılım Bankası
 • KuveytTürk Katılım Bankası

 

Yukarıdaki bankaların yıl boyunca paylaştığı faizsiz araç kredisi kampanyalarını FaizsizAracKredisi.net üzerinden karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi alabilirsiniz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

  Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!