Volkswagen Passat Güncel Fiyatları

Ülkemizde çok tutulan bir sedan olan Volkswagen Passat güncel fiyatları tıpkı diğer popüler araçlar gibi sürekli olarak artıyor. 2020 Volkswagen Passat güncel fiyatları donanım paketlerine bağlı olarak oldukça yüksek seviyelere ulaşabiliyor. Peki Volkwagen Passat fiyatı 1 milyon tl mi olacak? 2020 Volkswagen Passat özellikleri ekseninde bir değerlendirme yapalım. Ardından da 2020 VW Passat fiyatları nasıl, bakalım. VW Passat paketleri veya VW Passat donanım paketleri de merak edilen konular arasında. Elbette faizsiz krediyle Passat almak için önemli ipuçları da verelim. 

VW Passat 1 Milyon TL Mi Olacak?

Araç inceleme alanında en çok merak edilen otomobillerden biri Passat. Peki, Passat’ın son fiyatı ne oldu? Son yıllarda birçok otomobil yüksek seviyelerde zamlara uğradı. Türkiye içerisinde çokça kullanılan ve sevilen bir model olan VW Passat da son dönemin ÖTV ve kur zamlarından etkilendiği için fiyatı sürekli olarak artıyor. Volkswagen markasının başlıca modelleri arasında gelen Passat, artık ikonik bir model haline gelmiş durumda. Dış tasarımında çok küçük makyaj değişiklikleri ile yoluna devam eden araç artık çoğu kişi tarafından tanınıyor. Tüm bu güzel şeylere rağmen bu çok tercih edilen otomobilin fiyatı insanları endişelendiriyor. VW Passat farklı donanım paketleri ve farklı motorlar ile satıldığı için birden fazla VW Passat fiyatı bulmak mümkün oluyor. Volkswagen Passat donanım seviyeleri ve motor türlerini inceleyerek VW Passat güncel fiyat listesi konusuna değinelim…

Güncel Passat Donanım Paketleri Listesi

Volkswagen Passat, lüks otomobil denilince akıllara gelen ilk seçeneklerden biridir. Ağır bir havası olmasına rağmen gençler de onu sever. Hemen her kesimden insanın sahip olmak isteyeceği otomobillerden biri olan Passat’ın donanım paketi zenginliği de onu ayrıca çekici kılıyor. Bakalım güncel Passat paketleri hangileri ve içinde neler var?

 • VW Passat 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Impression

Alabileceğiniz en uygun fiyatlı VW Passat olma özelliğini taşıyan Impression donanımlı bu model, 1.5 litrelik benzinli bir motora sahip. Tam 150 beygir güç üretebilen bu araç 16’’ jantlara ve 8’’ dokunmatik ekranlı bir radyoya sahip. VW Passat 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Impression fiyatı 384.300 TL olarak listeleniyor.

 • VW Passat 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Business

Business donanım paketli VW Passat 1.5 litrelik benzinli bir motora sahip. Bu 4 silindirli 1.5 litrelik motor ile 150 beygir güç üretebilen sedan araç, 17’’ alüminyum jantlar ile kullanıcıya sunuluyor. VW Passat 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Business fiyatı 437.300 TL olarak listeleniyor.

 • VW Passat 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Elegance

1.5 motorlu VW Passat modelleri arasında alabileceğiniz en yüksek donanım paketine sahip olan bu araç 18’’ alüminyum jantları ve dinamik dönüş farları ile öne çıkıyor. Yine 4 silindirli 1.5 litrelik benzinli motoru kullanan bu aracın satış fiyatı diğer 1.5 litrelik modellere göre daha pahalı. VW Passat 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Elegance fiyatı 527.700 TL olarak listeleniyor.

 • VW Passat 1.6 TDI SCR 120 PS DSG Impression

Dizel Passat arayışına en güzel çözüm. Daha ekonomik bir yakıt türü kullanmak isteyerek dizel bir motor tercih etmek isteyen kullanıcılara yönelik tasarlanmış bu 1.6 litrelik 4 silindirli motor bloğu dizel olması ile öne çıkıyor. 1.5 litrelik benzinli motordan 30 beygir daha az güç üretmesine rağmen kullanıcının günlük hayatta ihtiyaç duyabileceği kadar gücü bünyesinde bulunduruyor. 1.6 motor seçeneği ile gelen en düşük donanım seviyesine sahip olan VW Passat 1.6 TDI SCR 120 PS DSG Impression fiyatı 329.700 TL olarak belirtiliyor.

 • VW Passat 1.6 TDI SCR 120 PS DSG Business

Business donanım paketli bu VW Passat, 1.6 litrelik dizel yakıt kullanan bir motora sahip. 17’’ alüminyum jantlarla satılıyor. Hız sabitleyicisi ve bel desteği ayarı gibi özelliklerle gelen 1.6 TDI Business modeli şehir içerisinde daha ekonomik bir araç isteyen Passat severler için tasarlanmış. VW Passat 1.6 TDI SCR 120 PS DSG Business fiyatı 470.600 TL oluyor.

 • VW Passat 1.6 TDI SCR 120 PS DSG Elegance

Hem ekonomik bir dizel motora hem de üst donanıma sahip bir araca sahip olmak isteyenler için geliştirilmiş olan bu VW Passat, deri koltuk döşemeleri ve şık iç dizaynı ile kullanıcıyı özel hissettirmeyi amaçlıyor. Dinamik dönüş lambaları ve şık 18’’ alüminyum alaşım jantlar barındıran bu model 1.6 litrelik dizel motora sahip Passat modelleri arasında fiyatı en çok olan model. VW Passat 1.6 TDI SCR 120 PS DSG Elegance fiyatı 571.300 TL ile yarım milyon Türk lirasını geçiyor.

 • VW Passat 2.0 TDI SCR 150 PS DSG Business

VW Passat 2.0 dizel versiyonu ile hem ekonomik kullanımı hem de performanslı kullanımı bir arada isteyen kullanıcılar düşünülmüş. Tam 150 beygir güç üretebilen bu dizel motoru ile birlikte Business donanım paketini alabilir ve 17’’ jantlar ile şık bir sedan araca sahip olabilirsiniz. VW Passat 2.0 TDI SCR 150 PS DSG Business fiyatı 645.400 TL olarak listeleniyor.

 • VW Passat 2.0 TDI SCR 150 PS DSG Elegance

Eğer 2 litrelik ekonomik ve güçlü VW Passat motoruna sahip olmak istiyor ve rahatınıza önem veriyorsanız Elegance donanım paketi ile bunu sağlayabilirsiniz. Deri koltuklar, ahşap iç dekor ve deri vites topuzu gibi şık donanımlar ile donatılmış olan bu modelin fiyatı da zamlanmış durumda. VW Passat 2.0 TDI SCR 150 PS DSG Elegance fiyatı 751.600 TL olarak listeleniyor.

 • VW Passat 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Elegance

VW Passat ailesinin en üst donanım seviyesinde bulunan 2.0 TDI 4M Elegance modeli aynı zamanda da en güçlü Passat olma ünvanını da taşıyor. Eğer bir VW Passat sahibi olmak ve Passat modelinin en üst seviyesine erişmek istiyorsanız 2.0 TDI 4M Elegance sizin için olabilir. Tam 240 beygirlik gücü ile trafikteki çoğu araçtan daha yüksek bir güce sahip olan bu araç aynı zamanda da VW Passat 1 milyon tl olacak mı? Sorusunun da sebeplerinden biri. En pahalı Passat olan bu model aynı zamanda kullanıcıya en çok şeyi sunan Passat olma ünvanını da taşıyor. VW Passat 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Elegance fiyatı 905.700 Türk lirası olarak belirtiliyor.

Volkswagen’ın çok sevilen sedan otomobili Passat da son zamlardan etkilenerek alınması güçleşen araçlar arasına girdi. VW Passat’ın en üst paketine bakıldığında modelin 1 milyon Türk lirası fiyat etiketine merdiven dayadığını söyleyebiliriz. 3 farklı motor ve 3 farklı donanım paketi ile satılmakta olan Passat hala en çok tercih edilen sedan otomobiller arasında. 

Faizsiz Krediyle Volkswagen Passat Kampanyası

Faizsiz krediyle Volkswagen Passat kampanyası arayanlar için markanın bu model ekseninde farklı kampanyalar sunduğu söylemek gerek. Passat faizsiz kredi kampanyaları yıl boyunca farklı katılım bankaları ile Volkswagen Türkiye distribütörü firma arasında düzenlenebiliyor. Sıfır faizle Passat almak üzere katılım bankalarına başvurabilceğiniz gibi senetle otomobil kredisi veren finans kurumlarına da danışabilirsiniz. Faizsiz Passat kredi kampanyaları için FaizsizAracKredisi.net rehberliğinde size uygun kampanya seçeneğini de bulabilirsiniz. Bu amaçla faizsiz araç kredisi kampanya sayfasını takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

  Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!