Birarabam Faizsiz Araç Alma Fırsatları

Son dönemde Birarabam adını çok duyuyoruz. Birarabam’dan faizsiz araç alanlar, Birarabam araba kampanyalarına veya Birarabam’ın şartlarına bakanlar çok. Peki, Birarabam nedir?

Birarabam faizsiz araç alma fırsatları hakkında bilgi arayanlar için araştırdık: Birarabam hakkında bilgiler, Birarabam şartları, Birarabam kampanyaları ve daha fazlası için okumaya devam edin…

Birarabam Nedir?

Faizsiz araç kampanyaları, giderek daha fazla popüler hale geliyor. Birarabam, katılım ve tasarruf esasına göre çalışan bir araba alma platformudur. Burada katılımcı, kendi belirlediği ödeme planı ile ilerleyerek araba sahibi olur. Araba için belirlenen fiyatı taksitlere böler ve faiz değil katılım komisyonu ödeyerek araba sahibi olur. Diğer yandan standart banka kredilerinde olduğu gibi peşinat ödemek zorunda da olmaz. Birarabam, bir finansman kurumdur.

Birarabam’dan Araba Almak Nasıl Oluyor?

“Türkiye’de araba almanın yeni yolu” sloganı ile tanınan Birarabam, faiz ödemeden araba satın almak üzerine kurulu bir sistemle çalışıyor. Hem faizsiz ikinci el araba hem de sıfır araba alma imkanı sunan sistem, peşinatsız kampanyalar da düzenliyor. Ülke genelinde oldukça geniş bir hizmet ağı ile işleyen sistemin detayları şöyle:

  • Taksitle araba alma imkanı sunuyor.
  • Taksitleri, faizlendirmiyor.
  • Senet esasına göre işliyor.
  • Peşinatsız araba alma imkanı da veriyor.

Faizsiz Peşinatsız Araba Kampanyaları Nereden Takip Edilir?

Faizsiz peşinatsız araba kampanyalarının hepsini listelemek ya da ülke genelinde verilen sıfır faizli araba kampanyaları listelerini görmek üzere FaizsizAracKredisi.net’i takip edebilirsiniz. FaizsizAracKredisi.net, ülke genelinde yıl boyunca sunulan faizsiz araba kampanyalarını tek web sitesi üzerinden görüntüleme olanağı tanıyor. Tüm kampanyaları tek sayfa üzerinden görüp, detayları inceleyip size uygun olanı kolayca tespit edebiliyorsunuz. Birkaç saniye için katılım bankalarının, birikim esasına göre araba kampanyası düzenleyen kurumların ve otomobil firmalarının Türkiye’deki distribütörlerinin güncel kampanyalarını görebilmek, büyük kolaylık.

Sıfır Faizli Araba Kampanyaları Listesi

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Birarabam, Finansevim, Birikim Evim, Katılımevim gibi kurumların faiz olmadan araba almaya yönelik kampanyalarını FaizsizAracKredisi.net üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca katılım bankalarının sunduğu 0 faizle otomobil kampanyası seçeneklerini de görebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

    Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!