BirikimOto Faizsiz Araç Kampanyaları

BirikimOto arabaları hangileri ya da BirikimOto faizsiz araba kampanyaları gibi konu başlıkları ile araştırma yaparsanız; sizin için bu konu özelinde araştırma yaptık. BirikimOto taksitle araba alma süreci ve diğer faizsiz araç kampanyaları hakkında bilgi için okumaya devam edin…

BirikimOto Hakkında

Sıfır faizle otomobil kampanyası süreçleri hakkında bilgi vermeden önce BirikimOto nedir sorusuna yanıt verelim.

Günümüzde çok sayıda faizsiz bankacılık ve finans kurumu var. BirikimOto da bunlardan biri ancak oldukça köklü bir geçmişe sahip. 1989’dan beri ülkemizde hizmet veren Telli Grup çatı altında hizmet sunuyor. Serbest Sistem / Erken Teslimatlı Sistem/ Sabit Sistem gibi üç farklı programa göre faizsiz, peşinatsız ve kredisiz araba alma imkanı sunmak üzere çalışır. Güvenilir yerden senetle araba alma ya da kredisiz araba alma arayışında olanlar için sıklıkla tercih edilen bir kurumdur.

BirikimOto’dan Araba Almak ve Faizsiz Araba Kampanyalarının Özellikleri

Faizsiz kredisiz araba sahibi olmak isteyenlerin tercih ettiği finansman kurumlardan biri olan BirikimOto, yeni bir otomobili faizsiz alma sürecinde oldukça avantajlı çözümler sunuyor. BirikimOto’dan araba almanın avantajları nelerdir sorusuna yönelik olarak bazı öne çıkan avantajları şöyle sıralayabiliriz.

 • Faizsiz araç sahibi olmak üzere faizsiz taksitlendirme imkanı sunuyor.
 • Kredi masrafları olmadan ödeme imkanı sunuyor.
 • Ara ödeme zorunluluğu da bulunmuyor.
 • Belirli bütçeye göre değil; hemen her bütçeye uygun ödeme imkanı sağlayacak şekilde planlama yapıyor.
 • Ülke genelinde geniş bir hizmet ağına sahip.
 • Banka ya otomobil markası temsilcisinin belirlediği araba üzerinden değil katılımcının seçtiği araba üzerinden faizsiz taksitlendirme sağlıyor.
 • Aylık ödeme planlarını, katılımcı kendisi yapar.

Faizsiz Araç Kredisi Kampanyaları Listesi

Tüm faizsiz araç kredisi kampanyalarını tek yerden görmek mi istiyorsunuz? Yıl boyunca bankaların, otomobil satış noktalarının ya da kredisiz taksitle araba alma imkanı sunan finansman kurumların sunacağı sıfır faizli araba kredisi kampanyalarının hepsini tek web sitesi üzerinden görüntülemek üzere takip edebileceğiniz bir yapı var: FaizsizAracKredisi.net. Peki, FaizsizAracKredisi.net üzerinden sıfır faizle araba kredisi seçeneklerini takip etmenin avantajları neler?

 • Birden fazla faizsiz otomobil, faizsiz araç kredisi ya da faizsiz araba kampanyalarını tek sistem üzerinden görmek imkanı sunar.
 • Kampanyaları, kolayca karşılaştırmanıza ve size uygun olanı hızlıca bulmanıza olanak verir.
 • Yıl boyunca düzenlenen kampanyaları kaçırmamanız için her bilgiyi tek noktadan görme imkanı verir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

  Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!