Fuzul Oto ile Faizsiz Araç Alma İmkanları

Fuzul Oto ikinci el kampanyaları ve Fuzul Oto arabaları gibi aramalar yapıyorsanız; Fuzul Oto hesaplama ya da Fuzul Oto taksitleri konularına ve Fuzul Oto hakkında bilgilere ulaşmanız için detaylı bir araştırma yaptık. Fuzul oto sistemi ve daha fazlası için okumaya devam edin…

Fuzul Oto Taksitle Araba Alma Süreci Hakkında

Peşinatsız faizsiz kredisiz araba alma sistemi olarak öne çıkan finans kurumlarından biri de Fuzul Oto. İlk kez 1992 yılında faizsiz kredi sunma amacıyla ve tasarruf ilkelerine göre senetle araba verme sistemi sunmak üzere yola çıkan Fuzul oto, bugün ülke genelinde geniş bir kitle tarafından tercih ediliyor. Güvenilir faizsiz araba alma sistemleri arasında gösterilen Fuzul Oto, sektörel sorumluluk anlayışı ile büyüdü. Fuzul Otomotiv, otomobil sahibi olmak isteyen ancak, ödeme güçlüğü çeken veya banka faizi ile kredi almak istemeyen kişiler ve aileler tarafından tercih ediliyor. Dayanışma anlayışından yola çıkan sistem, çekilişle, vade ortası planı ile, peşinatlı erken teslim planı ile, ara ödemeli erken teslim planı ile faizsiz araç alma imkanı sunuyor. Peki, faizsiz araba almak ya da faizsiz bankacılık nasıl oluyor?

Faizsiz Bankacılık ve Faizsiz Ödeme Planları Hakkında

Pek çok kişi, sıfır faizle araba alma konusunda yeterince bilgili değil. Faiz ödemeden araba kredisi almak ya da sıfır faizli peşinatsız araba almak gibi kavramları biraz açıklayalım…

Katılım Bankaları Nasıl Faizsiz Kredi Veriyor? / Nasıl Faizsiz Araba Veriliyor?

Faiz ödemeden araba almak isteyen kişilerin aklına önde katılım bankaları geliyor. Ancak Fuzul Oto gibi kredisiz araba alabileceğiniz kurumlar da var. Önce katılım bankalarından başlayarak sistemin işleyişi hakkında bilgi verelim:

Katılım Bankaları ve Faizsiz Banka Kredisiyle Araç Almak

Alınacak araba ya da ev için bazen de ihtiyaç olan farklı bir konu için Katılım Bankası, ihtiyaç sahibine vekalet sağlar. Bu vekaletin bedeli de komisyon olarak alınır. Bu şekilde ticaret yapmak, İslami açıdan uygunken nereden geldiği bilinmeyen faiz esasına göre borç vermek ya da kazanç sağlamak, uygun değildir. Katılım bankalarının ve faizsiz borç sunan finansman kurumların amacı da İslami esaslara uygun olarak ödeme imkanı sunmaktır. İşleyişi bir örnekle açıklayabiliriz:

Faizsiz Kredisiz Araç Almak

Katılım Bankası, ihtiyaç sahibinin yerine ilgili otomobili satın alıp, daha sonra üzerine bir kar ekleyerek ve katılımcıya uygun bir ödeme planı ile taksitlendirerek satış yapar. Finansman kurumlarda ise durum, biraz daha farklıdır ancak temel prensip aynıdır. Daha çok dayanışma esasına göre toplanan para ile ihtiyaçların faiz, peşinat ve kredi söz konusu olmadan ödenmesi amaçlanır.

Peşinatsız Faizsiz Araç Kredisi Kampanyalarını Kolayca Takip Edin!

Peşinatsız faizsiz araç kredisi kampanyaları hakkında araştırma yapıyor ve bu şekilde bir otomobil almak istiyorsanız; onlarca farklı kurum tarafından yıl boyunca kısa süreli kampanyalar düzenlendiğini fark ediyor olmalısınız. Çoğu zaman da ilgili kampanya size çok uygunken sizin çok geç haberiniz oluyor…Peki, tüm faizsiz araba kampanyalarını veren bir site var mı?

 

FaizsizAracKredisi.net ile yıl boyunca verilen faizsiz araç kredisi ve faizsiz araç alım seçeneklerine tek site üzerinden erişebilirsiniz. Kampanyaları, özelliklerine göre karşılaştırabilir ve size uygun olan ödeme planına sahip kampanyayı kolayca bulabilirsiniz.

Finansevim, Katılımevim, Birarabam, Birikim Oto, Fuzul Oto, Emin otomotiv, Wowwo faizsiz araç edinme sistemi gibi seçenekler hakkında bilgi edinmek ve yıl boyunca sunulan faizsiz otomobil kampanyalarından haberdar olmak için FaizsizAracKredisi.net’i takip edin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

    Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!