Nissan Micra Faizsiz Araç Kredisi Kampanyası

Nissan Micra faizsiz araç kredisi kampanyası arıyorsanız ihtiyacınız olan bilgilere bu sayfada ulaşabilirsiniz. Nissan Micra fiyat bilgisi, Nissan Micra kampanya bilgisi ve Nissan Micra faizsiz kredi seçenekleri gibi konuların yanı sıra yeni Micra hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Nissan Kredi kampanyaları ve Sıfır Faizli Micra Kampanyaları

Nissan 0 faizli kredi kampanyalarına yıl boyunca rastlıyoruz. Hem katılım bankaları hem de markanın Türkiye temsilciliği bu konuda farklı seçenekler sunuyor. Nissan kredi kampanyaları için markanın resmi web sitesi paylaşımlarını takip edebilirsiniz. Diğer yandan hem Nissan hem de diğer markaların yıl boyunca yaptıkları kampanyaları takip etmek için faizsizarackredisi.net’in faizsiz araç kredi kampanyalar sayfasını takip edebilirsiniz. Böylece sıfır faizli Micra kampanyaları için sistemin sunacağı avantajlı seçeneklerden haberdar olabilir ve cazip bir ödeme planı ile hayalinizdeki otomobile ulaşabilirsiniz.

2020 Nissan Micra Fiyatı ve Özellikleri

Yeni Nissan Micra fiyatı ve özellikleri konusu çok merak edilenler arasında yer alıyor. 2020 model Micra’nın selefine göre oldukça fazla değişmiş olması ve yakıt tüketimi konusunda tasarruflu optimizasyonu onu cazip kılıyor. Peki, 2020 Nissan Micra fiyat listesi nasıl ve yeni Micra özellikleri neler?

Nissan Micra Hakkında

5 kapılı Hatchback karoserde sunulan Nissan Micra, 300 litrelik bagaj hacmi, 100km’de ortalama 4,6 litrelik yakıt tüketimi ile sınıfının en iyilerinden biri. Peki, Micra modeli neden çok iyi bir seçenek ya da neden son yıllarda daha fazla tercih edilir oldu? Bu soruya aşağıdaki maddelerle bir açıklama getirmek mümkün.

 • Sınıfına göre bagaj hacmi çok yeterli (300 litre)
 • Şehir içi yakıt tüketimi ortalaması çok iyi (4,6 litre)
 • Markanın servis ağı çok geniş ve kapsamlı.
 • Markanın parça, malzeme, işçilik kalitesi çok güvenilir.
 • İkonik bir model.
 • Park-manevra kabiliyeti çok iyi bir otomobil. Şehir içinde küçük park alanlarında bile kolay park edilebilir bir yapısı var.

2020 Model Nissan Micra Özellikleri

Yeni Nissan Micra 2020 yılının en çok merak edilen modelleri arasında gösteriliyor. Bunun iki nedeni var:

 1. Nissan Micra, hafif bir makyajla değil kökten bir değişimle geldi ve hedef kitelsi genişledi.
 2. Şehir içinde kullanılabilecek pratik, hızlı ve az yakan otomobil seçenekleri içinde çok cazip görünüyor.

Şimdi, yeni Micra modelini tasarım, iç mekan ve diğer teknik özelliklerle değerlendirelim…

Yeni Nissan Micra Tasarım Özellikleri Nasıl?

Yeni Micra, çok değişti. Onda daha keskin hatlar ve uzayan bir motor kaputu görüyoruz. Alıştığımız tasarım dilinden epeyce uzaklaşmış olsa da bu yeni tasarım anlayışı, çok daha trend görünmesini sağlıyor. 16 inç alüminyum jantlar onu mükemmel şekilde tamamlıyor.

Artık Erkeksi Görünüyor!

Bilenler bilir, Micra, üretildiği ilk günden beri “kadın” arabası olarak imaj yapmıştır. Bunda farlarından kaputun ana çerçevesine kadar hemen her detayındaki yuvarlak hatlar etkili oldu. Aslında markanın bu modelle hedeflediği kitle de çalışan genç kadınlardı. Hatta bu amaçla makyaj aynası, kol çantası askılığı gibi kadınlara özel eşya gözleri ve aksesuarlar da eklenmişti. 2017 itibariyle marka, Micra modeli ile sadece kadınları değil erkekleri de hedeflemek üzere yeni bir strateji belirledi. Bundan sonraki her makyaj operasyonunda Nissan Micra’nın tasarımı biraz daha sertleşti. 2020 model Nissan Micra ise çok daha erkeksi görünüyor.

Yeni Micra İç Mekan Özellikleri Nasıl?

Yeni Micra’nın içinde ilk dikkat çeken özellik, sanılandan çok daha geniş bir alan sunuyor olması. Burada hem değişen boyutlar hem de mekan kullanımı konusunda epeyce net bir optimizasyon etkili olmuş. İç mekanın diğer dikkat çekici özelliği ise çok seçenekli kişiselleştirilebilir olma hali. Ferah bir kabin tasarımı ve üç farklı renk kombinasyonu Micra’yı sınıfındaki diğer araçlar içinde özel kılan detay.

Yeni Micra Bagaj Hacmi ve Yükleme Alanı Özellikleri

Nissan Micra bagaj hacmi 300 litre. Bu alanı koltukların yatış pozisyonları ile oynayarak daha fazla yükleme için genişletmeniz mümkün. Yeni Micra bagajı hakkında ayrıntılı bilgi şöyle:

 • Net bagaj hacmi: 300 Litre
 • Arka koltuklar yatırılarak 956 litre
 • Maksimum bagaj genişliği: 100,2 cm
 • Maksimum bagaj uzunluğu: 72,1 cm

Yeni Micra’nın Boyutları Nasıl?

Söz konusu olan küçük sınıf bir otomobil olunca boyutlar konusu epeyce önem kazanıyor. Başka bir deyişle küçük sınıfta bir otomobil alma kararında aracın ne kadar uzun, ne kadar geniş olduğu bilgisi daha fazla sorgulanıyor. Burada 1-2 mm bile alıcı gözünde önemli hale geliyor. Peki, yeni Micra’nın boyutları nasıl?

 • Uzunluk: 3,999mm
 • Genişlik: 1,743mm
 • Yükseklik: 1,455mm
 • Dingil Mesafesi: 2,525mm

Yeni Nissan Micra’nın yakıt deposu ise 47 litre. Bu depo ile ortalama yakıt tüketimi 4,6 litre.

Nissan Micra 2020 Donanım Özellikleri

360 derece Bose ses sistemi, Nissan Intelligent Mobility teknolojisi ile bağlanabilirlik, Kullanımı kolay 7 inç büyüklüğündeki renkli dokunmatik ekran, otomatik klima kontrolü, anahtarsız giriş, start&Stop sistemi, yorgunluk önleyici koltuklar, kalın izolasyon malzemeleri ve geniş kapı lastikleri kullanılarak sessiz bir sürüş teknolojisi de iç mekandaki diğer öne çıkan özellikler olarak dikkat çekiyor.

2020 Nissan Micra Fiyat Listesi

Markanın resmi web sitesi verilerine göre Nissan Micra 2020 fiyat listesi aşağıdaki gibi.

 • 1,0 IG-T 100  Düz Vites Visia 131.860TL’den başlayan fiyatlarla.
 • 1,0 IG-T 100  CVT Şanzıman Visia 139.660TL’den başlayan fiyatlarla.
 • 1,0 IG-T 100  CVT Şanzıman Tekna 148.920TL’den başlayan fiyatlarla.
 • 1,0 IG-T 100  CVT Şanzıman Platinum 161.330TL’den başlayan fiyatlarla.
 • 1,0 IG-T 100  CVT Şanzıman Platinum Premium 168.740TL’den başlayan fiyatlarla.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

  Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!