Nissan Navara Faizsiz Araç Kredisi Kampanyası

Nissan Navara faizsiz araç kredisi kampanyası arayışında olanlar için faizsizarackredisi.net, detaylı bilgi paylaşıyor. Ülke genelindeki faizsiz araba kredisi kampanyalarını tek web sitesi üzerinden görüntüleyerek sizin için en iyi çözüme en hızlı biçimde ulaşmanızı sağlayan sistem, Nissan kredi kampanyaları ve diğer markaların kredi kampanyaları hakkında detaylı listeler sunuyor. Nissan faizsiz kredi seçenekleri ve diğer markalara ait sıfır faizle araç sahibi olma seçenekleri için kampanyalar sayfasını takip edin.

Sıfır Faizle Nissan Navara Kredisi Çekmek…

Genel olarak sıfır faizle araba kredisi almak veya özel bir model için örneğin sıfır faizle Nissan Navara kredisi çekmek gibi arayışlar, son yıllarda giderek daha popüler hale geldi. Öncelikle faizsiz bankacılık anlayışının manevi açıdan önemi pek çok kişinin sıfır faizle otomobil alma sürecine daha sıcak yaklaşmasını sağlıyor. Diğer yandan faizsiz araba kredileri, yüksek rakamlardaki geri ödeme sürecini de hafifletiyor. Bu nedenle dünyanın en popüler otomotiv üreticilerinin Türkiye temsilciliklerinin pek çoğu, katılım bankaları ile iş birliği yaparak faizsiz oto kredisi vermek üzere kampanyalar düzenliyor. Söz konusu sıfır faizle oto kampanyası örneklerini Nissan markasının pek çok modelinde de görüyoruz. Nissan Navara sıfır faizli kredi kampanyaları da en popüler tercihler arasında yer alıyor. Peki, yeni Nissan Navara’nın özellikleri ve 2020 Nissan Navara fiyat listesi nasıl?

Nissan Navara Özellikleri ve Fiyatı

Hafta sonu balığa mı çıkıyorsunuz, belki de her güzel havada kamp kuruyor ya da pikniğe gidiyorsunuz…İşiniz gereği yük taşımanız gerekiyor veya köydeki yaşamınız ve araziniz için ergonomik yükleme alanına ihtiyacınız var…Tüm bu ihtiyaçları uygun fiyat politikası ve ekonomik yakıt tüketimi ile birlikte başarılı bir şekilde optimize eden Navara’nın 2020 modeli çok tutuluyor. Peki yeni Navara’nın fiyatı ve özellikleri nasıl?

Nissan Navara Hakkında 

İlk kez 1997 yılında pazara sunulan Nissan Navara, o günden bugüne hız kaybetmeden yoluna devam ediyor. Navara modelinin geçmişi 1997’ye dayansa da markanın pick-up üretim serüveni 1935’e dayanıyor. İşte bu ayrıntı, Nissan’ın pick-up modelleri için öncü teknolojiler üretiyor olmasının ana nedeni gibi duruyor.

Yeni Navara’nın Özellikleri

Nissan Navara’nın V12 ve V8 motor seçenekleri olması, yüksek arazi kabiliyeti ve elbette taşıma kapasitesi ile bugün en yeni sürüş teknolojilerini buluşturarak Nissan Navara, segmentinin en çok tutulanları listesinde ilk sıralara yerleşmeyi başarıyor.

2020 Nissan Navara Renk Seçenekleri

2 kapılı ve 4 kapılı kamyonet karoseri ile pazara sunulan Nissan Navara, 5 farklı renk seçeneği ile satılıyor. Yeni Navara renk seçenekleri şöyle:

 • Bronz kahve
 • Çöl sarısı
 • Beyaz
 • Gümüş gri
 • Beyaz

Yeni Nissan Navara’nın Öne Çıkan Özellikleri

Yeni Nissan NAVARA Pick-Up segmentinin en çok tutulan seçenekleri arasında yer alıyor. Yenilenen özellikleri ile bu alanda çok daha rekabetçi olduğunu hatta segmentine yön verdiğini söylersek abartmış olmayız. Peki, söz konusu öne çıkan özellikler neler, Yeni Navara’nın özellikleri hakkında küçük bir özet yapalım:

 1. Rakiplerinde bulunan üç yönlü kanal kesitli şasi yerine, tamamen kapalı tam boy merdiven gövdeli şasiye sahip olması nedeniyle daha iyi süspansiyon dengesi sunuyor.
 2. Pick-Up segmentinde türünün tek örneği olarak çok noktadan bağlantılı, 5 kollu ve helezon yaylı arka süspansiyon sistemini 1 ton yük taşıma ve 3.5 ton çekme kapasitesiyle birlikte sunabiliyor.
 3. Süspansiyon teknolojisi ile yük taşıma kapasitesinden hiç ödün vermeden daha güvenli sürüş sunabiliyor. Özellikle virajlarda sürücü, bu özelliği çok daha iyi gözlemleyebiliyor. Ayrıca yüke rağmen daha iyi bir yol tutuşu sağlamaktadır.

Nissan Navara Motoru ve Sürüş Özellikleri

Navara, 2.3 litrelik çift turbo 190HP dizel ya da tek turbo 160HP dizel motor seçenekleriyle sunuluyor. 6 ileri manuel şanzıman ya da 7 ileri otomatik şanzıman seçeneği var. Yokuş kalkış destek sistemi ve yokuş iniş destek sistemi de var.

2298cc motor seçeneği ile 100km’de ortalama 6,4 litre yakıt tüketimi yapıyor (markanın resmi web sitesi verisidir)

Nissan Navara Sürüş Modları

Nissan Navara 2020 modelinde üç farklı sürüş modu var. Bunlar şöyle:

 1. Hafif arazi yolları için 4WD HI (4×4 Yüksek Hız)
 2. Kum, kar ya da yoğun çamur gibi zorlu araziler için 4WD LO (4×4 Düşük Hız)
 3. Asfalt yollar için 2WD (4×2 Sadece Arkadan İtiş) olmak üzere üç farklı sürüş modu sunuluyor.

Yeni Navara Donanım Paketleri Listesi

 1. Visia 4X2
 2. Visia 4X4
 3. Tekna 4X2
 4. Tekna 4X4
 5. Platinum 4X4 AT

Nissan Navara iç Mekan Özellikleri ve Yaşam Alanı Konforu

Hafta sonu keyif ve hafta içi iş için kullanabileceğiniz bir araç arıyorsanız Nissan Navara, tam size göre. Hafta sonu ava gitmek, balığa gitmek, dalışa gitmek ya da kamp kurmak gibi hevesleri olanlar, bağı-bahçesi olanlar için mükemmel bir yol arkadaşı. İç mekan konforu çok önemsenmiş. Pick-Up sınıfı araçlarda çok fazla göremeyeceğimiz bir konfor ve iç mekan kalitesi ile karşılaşıyoruz. Gösterge panelindeki 7 inc dokunmatik ekran, akıllı telefonunuza entegre oluyor. Çift bölgeli klima kontrol sistemi de yolculuk boyunca iç mekan havasını dilediğiniz gibi değiştirebilmenizi sağlıyor. İç mekanda özellikle ön koltuk sırasında çok sayıda akıllı saklama alanı var.

Yeni Nissan Navara Güvenlik Donanımında Öne Çıkanlar

 • Çekiş kontrol sistemi
 • Bölgesel güçlendirilmiş gövde teknolojisi
 • 7 adet hava yastığı
 • Gelişmiş çevre görüş sistemi
 • ABLSD
 • ABS
 • ESP
 • Elektronik fren güç dağıtımı teknolojisi

Faizsiz Krediyle Pick-Up Almak…

Nissan Navara gibi pick-up modellerine sıfır faiz kampanyaları ile ulaşmak mümkün. Yıl boyunca ülkemizde hizmet veren farklı katılım bankaları ile otomotiv üreticilerinin Türkiye temsilcileri arasında faizsiz otomobil kredisi kampanyaları çalışmaları yapıyor. Sıfır faizle pikap almak arayışına faizsizaraçkredisi.net ile yanıt bulabilirsiniz. Yıl boyunca sıfır faizle pickup kredi kampanyası sunan katılım bankalarının ve markaların kampanya detaylarına kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. Faizsiz pikap kredisi veren kampanyaları listeleyerek hem ödeme koşulları hem de araç özellikleri ile size uygun olan çözümü pratik bir biçimde görüntüleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

  Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!