Nissan Qashqai Faizsiz Araç Kredisi Kampanyası

Nissan Qashqai faizsiz araç kredisi kampanyası arayışında olanlar için faizsizarackredisi.net, en güncel kampanya bilgilerini detaylı olarak paylaşıyor. Sistemdeki faizsiz araç kredisi kampanyaları sayfasını takip ederek, yıl boyunca verilen farklı kampanyalardan size uygun olan seçeneğe ulaşmanız kolaylaşacaktır. Sıfır faizle Nissan Qashqai kredisi çekme süreci için size yol gösterecek bilgileri de online olarak incelemenin konforunu yaşayabilirsiniz. Peki, Nissan Qashqai fiyat konusunda güncel skalanın neresinde konumlanıyor? Nissan Qashqai fiyat listesi nasıl? Nissan Qashqai kampanya ve Nissan faizsiz kredi seçenekleri neler…Bu soruların yanıtlarına birlikte bakalım…

Nissan Qashqai Kampanyaları

Nissan kampanya veya Qashqai kampanya arayışında olan için marka, resmi web sitesinden bilgi paylaşıyor. Nissan Türkiye temsilcileri, yıl boyunca farklı bankalarla iş birliği yaparak hem diğer Nissan modelleri hem de Qashqai için kampanya seçenekleri sunuyor. Sıfır faizle Qashqai almak isteyenler için de katılım bankaları işe iş birliği yapan marka distribütörleri, yıl boyunca farklı kanallardan söz konusu faizsiz Qashqai kampanyaları hakkında duyurular yapıyor.

Nissan Faizsiz Kredi Kampanyaları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, Nissan markasının farklı vadelendirme seçenekleri ile sağladığı kampanyalarla cazip fiyata Nissan araç sahibi olmak mümkün kılınıyor. Faizsiz kredi Nissan arayışında ise faizsizarackredisi.net kampanyalarını takip edebilirsiniz. Burada faizsiz krediyle Citroén C3, faizsiz krediyle Peugeot Rifter, Peugeot 208, Peugeot Expert Van, Toyota Hilux kampanyası gibi farklı seçenekler için kampanya detayı paylaşılıyor.  Katılım bankaları ve otomobil markalarının iş birliğiyle hazırlanan faizsiz araba kredisi kampanyaları için tek web sitesi üzerinden inceleme ya da takip imkanı sunan sistem, hem ilgili model hakkında hem de kampanya detayı hakkında bilgi paylaşıyor. KuveytTürk, Vakıf Katılım, Ziraat Katılım, Türkiye Finans, Albaraka Türk Katılım bankası gibi faizsiz bankacılık anlayışını benimsemiş olan kurumların mevcut kampanyaları ile ilgili güncel bilgiler okuyucuya sunuluyor.

Sıfır Nissan Qashqai Özellikleri ve Fiyat Listesi

Nissan Qashqai fiyatları da çok merak ediliyor. Güncel Nissan Qashqai fiyat listesi için markanın resmi web sitesine baktığımızda 193 bin TL’den başlayan ve 273 bin TL’ye ulaşan bir fiyat skalası ile karşılaşıyoruz (Nisan 2020 fiyat listesi).

2020 Nissan Qashqai Özellikleri

Türkiye’nin en çok satan SUV model aracı olma unvanını koruyan Qashqai, 2020 modeli ile de epey heyecan verici teknik detaylar sunuyor. 2020 model Nissan Qashqai özelliklerine baktığımızda 1461cc motor hacmi, 115Hp motor gücü ve bu kombinasyonun sonucunda ulaşılan 4,2 litrelik yakıt tüketimi optimizasyonu dikkat çekiyor.

Marka, önden çekişli SUV tasarımına odaklandığı ilk yıllarda, bu kadar büyük bir pazarın ilk adımlarını atacağını bilmiyordu. Zira, Nissan Qashqai modeli pazara sunulduktan kısa bir süre sonra benzer modelleri farklı markalar da tasarlamaya başladılar. Peki yeni Qashqai’nin öne çıkan özellikleri neler?

 • Sportif ve sofistike bir tasarım dilini özgün çizgisiyle sunan ve bu yönüyle çok beğenilen Qashqai’nin 2020 modelinde daha keskin hatlar olduğu hemen fark ediliyor.
 • Akıllı Park Asistanı, Akıllı Çarpışma Önleme Sistemi, Akıllı Arka Çapraz Trafik Uyarı Sistemi, Akıllı Yorgunluk Algılama Sistemi gibi önemli güvenlik yardımcıları da aracı, aileler için daha çekici kılmış. Ayrıca 7 inç genişliğinde yüksek çözünürlük dokunmatik ekran, USB bağlantısı, bluetooth gibi konfor odaklı pek çok detay da en güncel teknolojiyle sunuluyor.
 • BOSE® Premium Ses Sistemi ile mükemmel bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.
 • Nissan Qashqai bagajı tam 401 litre. Arka koltukları katladığınız zaman ise 1569 litrelik dev bir kullanım alanına sahip olabiliyorsunuz.
 • Qashqai’nin ön koltuklarından ısıtma teknolojisi var ve aracın koltukları gerçek deriden üretilmiş.
 • Çift bölge kontrollü elektronik klima ve akıllı anahtar teknolojisi de Qashqai 2020 modelinde standart olarak sunulan özellikler.

Nissan Qashqai Motor Seçenekleri

 1. Benzinli Qashqai
 2. Dizel Qashqai

Nissan Qashqai Donanım Paketleri

 1. Visia
 2. Tekna
 3. SkyPack
 4. Platinum Premium Pack

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

  Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!