Peugeot 5008 Faizsiz Araç Kredisi Kampanyası

Peugeot 5008 faizsiz araç kredisi kampanyaları, yıl boyunca farklı iş birlikleriyle karşımıza çıkıyor. Faiz ödemeden araç kredisi almak isteyenler için Peugeot markası, ülkemizde hizmet veren farklı katılım bankaları ile iş birliği yapıyor. Peugeot kredi kampanyaları içinde büyük ilgi gören sıfır faizle Peugeot araç kredisi seçenekleri için faizsizarackredisi.net kampanyalar sayfasını takip edebilirsiniz. Peki, Peugeot 5008 hakkında neler biliyoruz? Mesela Peugeot 5008 alınır mı alınmaz mı? Peugeot 5008 fiyat listesi nasıl ve Peugeot faizsiz kredi seçenekleri neler?

Peugeot 5008 Hakkında Bilgiler

Peugeot 5008 hakkında bilgi arayanlar için aracın öne çıkan özelliklerini derledik. 5008 ne kadar yakıyor, 5008’in bagaj kapasitesi ne ve Peugeot 5008’in özellikleri neler…

Markanın “boyut atla” sloganıyla paylaştığı Peugeot 5008 modeli, yeni nesil Peugeot i-Cockpit® sistemine sahip olması ve 7 koltuklu olması dışında dikkat çekici pek çok özelliğe sahip. Bakalım, bu teknik detaylar neler…

Peugeot 5008’in Özellikleri

 • Yeni nesil Peugeot i-Cockpit® sistemi ile bambaşka bir deneyim.
 • 7 koltuk kapasitesi ile kalabalık aileler için uzun yolda mükemmel konfor.
 • Focal® Hi-Fi Premium ses sistemi ile müthiş bir müzik keyfi sunuyor.
 • Aslan pençesi tasarımlı LED aydınlatmalar hem çok şık hem de çok başarılı.
 • Elektronik kontrollü şanzıman, geçişleri hissettirmiyor bile.
 • 8 inç kapasitif ekran ve 3D navigasyon sistemi sunuyor.
 • Hız Levhası Tanıma, Mesafe Uyarılı Aktif Güvenlik Freni, Aktif Şerit Takip Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Sürüş Dikkat, Yorgunluk Uyarısı ve Adaptif Cruise Control gibi teknolojiler…
 • Dizel ve benzinli olmak üzere iki farklı motor seçeneği sunuyor.
 • Dizelde 4,0 litre ve benzinlide 5,6 litre yakıt tüketimi yapıyor (fabrika verisidir)

Peugeot 5008 Fiyat Listesi

Peugeot markasının en güncel teknolojileri ile donanmış olan 5008 modeli, pek çok kişinin hayallerini süslüyor. Peki, hayalleri süsleyen Peugeot 5008’in fiyatı ne?

Güncel peugeot 5008 fiyatları 330 bin TL bandında seyrediyor (Nisan 2020 tarihi için).

Peugeot Kredi Kampanyaları

Peugeot kredi kampanyaları hakkında bilgi almak için yıl boyunca markanın resmi web sitesindeki kampanyaları izleyebilirsiniz. Aynı anda birden fazla markanın kredi kampanyalarını görmek üzere de faizsizarackredisi.net kampanyalar sayfasını takip etmeye başlayabilirsiniz. faizsizarackredisi.net, ülke genelindeki katılım bankalarının otomobil markalarıyla yaptıkları iş birlikleri sonucunda ortaya çıkan sıfır faizle araba kredisi kampanyalarını güncel olarak paylaşır. Bu doğrultuda sistem üzerinden kredi kampanyası Peugeot arayışında olanlar için ve diğer markaların örneğin Citroén C3 faizsiz araç kredisi kampanyası için net verilere ulaşabilirsiniz.

Peugeot Faizsiz Kredi Kampanyaları

Peugeot markası, 208, 308, 2008, 3008, 5008 gibi modelleri ile ve Rifter hafif ticari seçeneği ile çok tutuluyor. Markanın bu son yıllardaki yükselişin ardından en güncel teknolojiyi en güncel tasarımla buluşturma ilkesi yatıyor. Peugeot faizsiz kredi kampanyalarına baktığımızda da oldukça popüler olduklarını gözlemliyoruz. Faiz ödemeden Peugeot araba alma isteğiyle kullanıcıların yaptığı aramalar ve başvurular, bunun en net kanıtı. Peki, faizsiz araç kredisi ne demek ve ülkemizde hangi bankalar faizsiz araç kredisi veriyor?

Faizsiz Araç Kredisi Ne Demek?

Katılım bankalarının katılımcı kılma esasına göre izlediği finans tipi olan faizsiz bankacılık, ülkemizde giderek daha fazla benimseniyor. Verilen kredi için faiz vermemek hem cazip bir seçenek oluşturuyor hem de İslami açıdan önemli. İslami bankacılık, helal bankacılık adıyla da anılan bu finans şekli ile bankanın iştirakine katılımcı olmak sağlanıyor. Ardından önceden belirlenen plana göre kredi sağlanıyor.

Faizsiz Araç Kredisi Veren Bankaların Listesi

Ülkemizde Ziraat Bankası’nın katılım bankacılığı bölümü, Vakıf Bank’ın katılım bankacılığı bölümü, KuveytTürk Katılım bankası, Türkiye Finans Katılım bankası gibi faizsiz bankacılık seçenekleri var. Söz konusu bankaların ya da kredi kurumlarının otomobil kredi kampanyalarını takip ederek faizsiz araç kredisi arayışınıza yanıt bulabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

  Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!