Yeni BMW 5 Serisi Ne Zaman Türkiye’ye Gelecek?

Yeni BMW 5 Serisi ne zaman Türkiye’ye gelecek? Yeni BMW 5 Serisi nasıl? 2020 BMW 5 Serisi hakkında haberleri takip ediyor ve faizsiz krediyle BMW almayı planlıyorsanız okumaya devam edin…

Yeni BMW 5 Serisi 

2020’de BMW 5 Serisi de yenilendi. Markanın “seri” kültürünü başlatan BMW 5 Serisi, aynı zamanda BMW tarihinin en uzun soluklu model ailesi.

BMW 5 Serisi 2020 Tasarım Değişiklikleri

Burada BMW mühendisleri daha köşeli hatlar üzerinde çalıştılar. Arka tasarımda stopların ana formu korunurken ışık deseninde değişiklik yapıldı. Burada net ve etkileyici bir 3 boyut etkisi söz konusu oldu.

BMW 5 Serisi İç Mekân Yenilikleri

Açıkçası 2020 BMW 5 Serisi’nin iç mekanına baktığımızda bir önceki nesilden farklı olan detayları zorlukla algıladık. Zira, çok büyük bir değişiklik söz konusu değil.  İç mekânda gösterge tablosu, multimedya ekranı, konsolun ana hatları değişmiş.

BMW 5 Serisi Motor Özellikleri ve BMW 5 Serisi Motor Seçenekleri

Bir önceki nesildeki 4 silindirli / 6 silindirli / 8 silindirli motorlar korunmuş. Ayrıca hepsine 48 volt hafif hibrid desteği sağlanmış. Plug-in Hybrid yani şarj edilebilir hibrit teknolojisi kullanılan BMW 5 Serisinde dikkat çeken özellikler.

BMW 5 Serisi Ne Zaman Türkiye’de?

İlk kez 1972 yılında otomobil üreten BMW, o günden beri dünyanın her yerinde lüks ve konforun sembolü haline geldi. Bu standartları hiç bozmadı.  Meraklısı yeni BMW 5 Serisini heyecanla bekliyor. 13 seçenekle tüketiciyle buluşacak olan yeni 5 serisi Türkiye’ye ne zaman gelecek, sorusu da sıklıkla soruluyor. Markanın yaptığı açıklamaya göre yeni 5 Serisi, 2020 yaz aylarında Türkiye’de satışta olacak.

Faizsiz Krediyle BMW Alın!

Faizsiz krediyle BMW alınabilir mi ya da sıfır faizle BMW kredisi nereden alınır? Faizsiz araç kredisi çekmek veya faizsiz BMW araba kredisi çekmek arayışında olan pek çok kişi, bu sorunun yanıtını arıyor. Ülkemizde çok sayıda katılım bankası hizmet veriyor. Söz konusu faizsiz bankacılık kurumlarından sıfır faizle ancak kâr payı ile araç kredisi veya ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Bu bağlamda sıfır faizle BMW otomobil kredisi de çekebilirsiniz. 0 faizle BMW almak üzere yola çıkıyorsanız yani alacağınız marka ve model belli ise bankaların BMW Türkiye distribütörü Borusan Holding ile olan iş birliklerini izlemelisiniz.  Bu amaçla FaizsizAracKredisi.net’in kampanyalar sayfasını takip edebilirsiniz.

Dilerseniz Yeni BMW 7 Serisi Hakkında yazımıza da göz atabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

    Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!