Albaraka Türk Faizsiz Araç Kredisi Alma Şartları

Faizsiz araç kredisi ya da sıfır faizle taşıt kredisi arayışında olanlar için Katılım Bankalarının kredi karşılığı olarak aldığı kar oranları önemli. Pek çok kişi, faizsiz oto kredisi çekmek üzere faizsiz bankacılık yapan finans kurumlarına başvuruyor. Bunlardan biri de Albaraka Türk Katılım Bankası. Dolayısıyla Albaraka araç kredisi oranları da araştırılıyor. Albaraka araç finansmanı arayışında olanlar için detaylara bakalım. Ama önce merak edenler için Albaraka Türk hakkında bir özet yapalım…

Albaraka Türk Katılım Bankası Hakkında

1985 yılında kurulan Albaraka Türk, ülkemizde faizsiz bankacılık süreçlerinde öncü finans kurumları arasındadır. Genel merkezi, İstanbul’da bulunan Albaraka Türk bankasının bugün, 5 bin civarında çalışanı var.

Albaraka Türk Katılım Bankası, araç finansmanı, ihtiyaç finansmanı, konut finansmanı alanlarında faizsiz kredi sunuyor. Yıl boyunca da farklı otomobil markaları ile iş birliği yaparak sıfır faizle Albaraka Türk’ten araç kredisi alma imkanı sağlıyor.

Albaraka Türk Araç Kredisi Kar Oranları

Haziran 2020 itibariyle Albaraka Türk Katılım Bankasının resmi web sitesine göre kar oranı 0,82 olan araç kredisi seçenekleri söz konusu. Yani Albaraka Türk’te taşıt kredisi oranları 0,82’den başlıyor. Albaraka Türk’ten araba kredisi alacaksanız; 0,82’den başlayan kar oranları ile geri ödeme imkanı sunuluyor.

Albaraka taşıt kredisi arayışında sıfır mı ikinci el mi tereddütü yaşıyorsanız; Albaraka Türk’ten otomobil kredisi almayı düşünenler için hem sıfır arabalar için faizsiz kredi hem de ikinci el arabalar için faizsiz kredi imkanı var.

En Uygun Faizsiz Taşıt Kredisi Nerede?

En uygun faizsiz araç kredisi için en kısa yol, online taşıt kredisi hesaplama araçlarını kullanmak. Farklı bankaların faizsiz araç kredisi kar oranlarını tek seferde görebileceğiniz hesaplama araçları, birden fazla bankanın verilerine eş zamanlı olarak erişirler. Çekmek istediğiniz kredi tutarını ve vadeyi girerek ne kadar geri ödeme yapacağınızı ve ne kadar kar /faiz ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Hangi Aracı Almalı?

Araba almak için uygun oranlarla kredi çekme kararını verdikten sonra esas soru; genellikle hangi aracı almak gerektiğiyle ilgili oluyor. Ailenizin kalabalıklığı / aracı ne amaçla kullanacağınız / aylık yakıt bütçeniz gibi konuları göz önüne alarak seçenekleri sınırlandırmanızı öneriyoruz. İlgilendiğiniz modeller hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için de Araç İnceleme içeriklerine bakabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

    Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!