Yeni Hyundai Tucson Hakkında

Yeni Hyundai Tucson teknik özellikleri nasıl? Sıfır Tucson fiyat listesi kaç TL’den başlıyor? 2020 Yeni Hyundai Tucson özellikleri ve daha fazlası için okumaya devam edin…

Yeni Hyundai Tucson Teknik Özellikleri İncelemesi

Hyundai Tucson’un yenilenen tasarımı ile çok daha fazla satış adetlerine ulaşacağı kesin. Hyundai Tucson 2020 modeli hem tasarımı, hem büyüyen yaşam alanı hem de yeni motor özellikleri ile dikkat çekiyor. Hyundai Tucson 2020 teknik özelliklerine tek tek bakalım…

Hyundai Tucson Tasarım Özellikleri

Son yıllarda SUV sınıfında tasarımı ile en dikkat çekici seçeneklerden biri olan Tucson, aslında markanın tasarım konusunda yaptığı hamlelerin güzel sonuçlarından biri. Kompakt SUV sınıfının en çekici modellerinden biri olmayı başaran Tucson, özellikle hem önde hem de arkada konumlanan aydınlatma grubuna özel sıradışı tasarım ile dikkat çekmeyi başardı. 

Parametrik gizli farlar, otomobilin imzası olarak dikkat çekerken arkada da LED stoplar çok havalı bir görsel algı sunuyor. Köşeli tekerlek yuvaları ve sert konturların yoğun olarak kullanıldığı karoser, kompakt sınıf bir araç olmasına rağmen daha iri görünmesini de sağlıyor. 

Yeni Hyundai Tucson İç Mekan Özellikleri

Dışardan bakınca çok güçlü bir imaj veren heybetli görünen otomobilin iç mekanında dokunmatik yüzeyli kumandalar ve dijital göstergeler hemen dikkat çekiyor. Önde hem sürücü için hem de yolcu için ayrı ayrı tasarlanmış girintili alanlar çok konforlu birer detay olarak karşımıza çıkıyor. 

Yeni Tucson Arka Koltuk Alanı Konforu İncelemesi

Hyundai Tucson’un oturma alanı da çok konforlu. Bu arka koltuk oturma alanı konforunda etkili olan ana detay ise uzayan dingil mesafesi ve artan genişlik. Bir önceki nesile göre 20mm daha uzun 15mm daha geniş, 10 mm daha fazla dingil mesafesi sunulmuş. Dolayısıyla Hyundai Tucson arka oturma alanında diz mesafesi 20 mm artmış. Bu, büyük konfor demek. 

Hyundai Tucson Bagaj Genişliği 

Yeni Hyundai Tucson bagaj hacmi de büyümüş. Burada  eskiye göre seçtiğiniz motor seçeneğine göre değişmekle birlikte 33 litre ile 107 litre arasında değişen bir bagaj genişliği söz konusu olmuş. 2020 Hyundai Tucson bagaj hacmi 620 litre. Koltuklar katlandığında 1.799 litre alan sunuluyor. Bu da dev bir yükleme alanı demek. 

Hyundai Tucson Motor Seçenekleri

Motor kaputunun altında içten yanmalı ve elektrikli destekli güç ünitelerinin kullanıldığı araç, kullanıcısına yeni bir motor seçeneği daha sunuyor. 2020 Hyundai Tucson motor seçeneklerinde şarj edilebilir plug-in hybrid motor da sunuluyor. 1,6 litrelik benzinli motora eşlik eden elektrikli motorla birlikte 265 HP sistem gücü elde edilecek. Bu özel ünitenin yanında 48 V destekli hafif hibrid ve geleneksel içten yanmalı benzinli ve dizel motorlar da görev yapacak. 

Hyundai Tucson Ne Zaman Türkiye’ye Gelecek?

2020 sonunda Avrupa pazarına sunulacak olan Hyundai Tucson, 2021 başında da Türkiye pazarına gelecek. Biz, onu 2021 Hyundai Tucson şeklinde alıyor olacağız. 

Güncel Hyundai Tucson Fiyat Listesi

Güncel Hyundai Tucson fiyat listesine baktığımızda en düşük rakamın 307 bin TL’den başladığını görüyoruz. Tucson’un üstün özellikleri göz önüne alınınca sınıfı için çok rekabetçi fiyatlarla satışta olduğunu söylemek doğru olur. Güncel sıfır Tucson fiyat listesi aşağıdaki gibi. 

  • 6 T-GDI 7 İleri Otomatik DCT Power Edition 4×2 Benzinli Tucson 307.210 TL.
  • 1.6 CRDI 7 İleri Otomatik DCT Smart 4×2 Dizel Tucson fiyatı 346.740 TL.
  • 1.6 CRDI 7 İleri Otomatik DCT Elite 4×2 Dizel Tucson fiyatı 376.550 TL.
  • 1.6 CRDI 7 İleri Otomatik DCT Elite Red 4×2 Dizel Tucson fiyatı 376.550 TL.

Faizsiz Hyundai Tucson Kredisi Kampanyaları

Faizsiz Hyundai Tucson kredisi kampanyası arayanlar için katılım bankaları yıl içinde farklı seçenekler sunuyor. Sıfır faizle Hyundai Tucson almak ya da faizsiz Tucson kampanyası bulmak üzere FaizsizAracKredisi.net’in kampanyalar sayfasını takip edebilirsiniz. Taşıt kredisi çekmek üzere bankalara başvuruda bulunabileceğiniz gibi senetle sıfır faizle kredi veren kurumların şartlarını da inceleyebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

    Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!