Wowwo Senetsiz Faizsiz Araç Nasıl Alınır?

Wowwo araç, Wowwo araba veya Wowwo senetle araba gibi aramalar, son günlerde çok popüler hale geldi. Wowwo 2. el araç kampanyaları, Wowwo sistemi ve diğer detayları sizin için inceledik. İçeriğimizde Wowwo faiz oranları, Wowwo kredi hesaplama ve Wowwo hakkında gibi bilgileri bulabilirsiniz.

Wowwo Sistemi Nedir ve Wowwo Araç Alma Süreçleri Hakkında

Wowwo sistemi, hem sıfır hem de ikinci el araba alırken faizsiz taksitlendirme yapıyor. Senetle araba alma süreci sunan Wowwo’da araç alma süreci, belirli oranda peşinat ve kalan kısmın taksitlendirilmesi esasına dayanıyor.

Wowwo Nedir?

Sıfır ve ikinci el araç alım satımı yapar. Araçları %30 peşin, 36 ay vadeli olarak senet sistemi ile satan bir kurumdur. Aracı takas etmek, nakit satmak, uzun vadede daha az peşinatla araba almak gibi avantajlar sunuyor.

Wowwo Faiz Oranları Nasıl?

Wowwo sistemi, faizsiz senetle araç satışına dayanır. Bu nedenle faiz söz konusu değildir. 0 faizle araba alma sürecinde Wowwo tercih edilebilecek alternatiflerden biridir.

Wowwo Kredi Hesaplama 

Wowwo sisteminde banka kredisi ya da kredi puanı gibi kavramlar söz konusu edilmiyor. Sistem, senet esasına göre işliyor. Aracı satmak istediğinizde de Wowwo’nun sunduğu bazı avantajlar var. Ayrıca hem ikinci elde hem de sıfır km araçlar için garanti ve otoekspertiz hizmeti veriyor.

Faizsiz Otomobil Kredisi Veren Bankalar ve Faizsiz Peşinatsız Otomobil Alabileceğiniz Finansman Kurumlar Listesi

Ülkemizde katılım bankalarından ya da dayanışma esasına göre sistemini işleten kurumlardan faizsiz araba almak veya faiz olmadan kredi almak mümkün. Bu amaçla faizsiz otomobil kredisi alabileceğiniz kampanyaları düzenleyen katılım bankalarını listeleyelim:

Katılım Bankaları Listesi

Bankanın aracı, sizin için satın alıp daha sonra bir komisyon ekleyerek size tekrar sattığı yani size vekalet ettiği bi sistemle işler. Burada banka, sizden faiz almaz bunun yerine sürecin takibine esas ve verilen verilen aracılığa esas bir komisyon alır. Ödeme planı önceden belirlenmiş de olabilir sizin ödeme koşullarınıza göre de şekillenebilir. Bu detay, kampanya koşulları ile ilgilidir. Peki, Türkiye’de faizsiz kredi veren bankalar hangileri? Faizsiz bankacılık yapan bankaları listesi şöyle:

Faizsiz Araba Kampanyaları Listesi

Wowwo gibi çok sayıda senet sistemi ile faizsiz araba alınabilecek kurum var. Diğer yandan katılım bankaları da yıl boyunca farklı kampanyalarla sıfır faizle otomobil alma fırsatı sunuyor. Ancak bu kampanyaların hepsini birden takip etmek, en uygun seçeneği bulmak çok zahmetli. İşte tam da bu ihtiyaçtan yola çıkan FaizsizAracKredisi.net ile ihtiyacınız olan otomobili içeren ve size uygun ödeme planını sunan kampanyayı kaçırmamanız mümkün.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

    Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!