Faizsiz Araç Kredisi Nasıl Alınır?

Faizsiz araç kampanyaları, son dönemde çok popüler. Faiz ödemeden almak ya da sıfır faizle araba kredisi almak ve yeni bir araba sahibi olmak, özellikle de yüksek faiz oranları düşünülünce kulağa çok cazip geliyor. Faizsiz araç kampanyaları 2020 arayışında en çok sorulan soruların yanıtlarına göz gezdirelim…

 

Faiz Nedir?

Ekonomi biliminde çokça tartışılan bir konu olan faiz, çok basit bir tanımla borç olarak verilen para için paranın işletim süresini esas alarak kesilen ek tutardır. Banka ve kredi kuruluşları, insanlardan ve kurumlardan aldıkları ve sakladıkları paraları işletirler. Bu sürede işletim bedelini banka ve kredi kuruluşundan borç alan kişilere yansıttıkları bir sistemle ilerler. Peki, örneğin araba için kredi alırken faiz vermemek mümkün mü?

 

Faizsiz Kredi Almak Mümkün mü?

Ülkemizde ve dünyada faizsiz bankacılık uygulamalarının örnekleri var. Bu bankaların kredi kampanyalarına başvurarak sıfır faizle araç kredisi almak mümkün. Faizsiz kredi kampanyaları, banka ya da ilgili kredi kurumuna faiz işleme söz konusu olmadan alınan parayı taksitle ödemek şeklinde tanımlanabilir. Hangi bankalardan faizsiz kredi alabileceğinizi de açalım:

 

Faizsiz Kredi Veren Bankalar Listesi / Katılım Bankaları

  • Ziraat Katılım
  • Vakıf Katılım
  • Türkiye Finans Katılım
  • Kuveyt Türk Katılım Bankası
  • Albaraka Türk Katılım Bankası
  • Türkiye Finans katılım bankası

 

Faizsiz Araba Kredisi Nasıl Alınır?

Faiz ödemeden araba kredisi almak, kulağa hoş geliyor. Vadeye göre ve bankaya göre değişmekle birlikte bugün, en uygun fiyatlı sıfır otomobilin en baz modelini almak için bile neredeyse onun vergi dahil fiyatının yarısı kadar faiz ödemek gerekiyor. Kredi faizleri, anapara miktarını epeyce zorluyor. Hal böyle olunca ya para biriktirip peşin parayla araba almak yani hayalleri uzun bir süre ertelemek ya da faizsiz kredi veren katılım bankalarının kampanyalarına bakmak gerekiyor. Peki, faizsiz krediyle araç almak nasıl oluyor?

 

faizsizarackredisi.net üzerinden araştırma yaparak size uygun sıfır faizle araba kampanyası hangisi, bulabilirsiniz. Sistem, ülke genelinde faizsiz araç kredisi kampanyalarını detaylı bilgi ile paylaşıyor. Birkaç saniye içinde aradığınız kampanyayı bulabilir, ilgili kampanya koşullarını inceleyerek faiz ödemeden sıfır km araba almak üzere kendinize uygun bir ödeme planı hazırlayabilirsiniz.

 

Faiz ödemeden Renault Megane Sedan almak ister misiniz? Belki de faizsiz araç kampanyasıyla Renault Clio HB almak ya da Toyota’nın Hilux modeline 12 vade ve sıfır faiz ile ulaşmak… Kulağa güzel geliyor.

 

faizsizarackredisi.net ile sıfır faizle otomobil kredisi çekmek üzere aradığınız bilgilere ulaşabilirsiniz. Sıfır faizle Peugeot 208 almak, faizsiz kredi ile Peugeot Rifter almak, Peugeot Expert Van almak, Peugeot Partner Van almak, Renault Clio almak, Toyota Hilux almak, Fiat Egea almak ve diğer faizsiz araç kampanyaları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Benzer şekilde Ford Focus’un 2020’de düzenlediği faizsiz araç kampanyaları ya da yeni Honda Civic Sedan faizsiz araç kredisi kampanyası gibi farklı seçenekler hakkında araştırma yapabilirsiniz.

 

 

Faizsiz araç kredisi nasıl alınır sorusuna yanıt arıyorsanız, faizsizarackredisi.net’i takip edin. Güncel faizsiz araba kredilerinden haberdar olun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

    Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!