Yeni Evlenenlere Faizsiz Kredi İmkanları

Yeni evlenenlere faizsiz kredi imkanları nelerdir? Peki, yeni evlenenlere faizsiz krediyi hangi banka veriyor? Yeni evlenenlere faizsiz kredi başvurusu ve yeni evlenenlere faizsiz kredi şartları hakkında merak edilenleri yanıtladık…

Faizsiz Kredi Almak!

Yeni evlenenlere faizsiz kredi imkanları için araştırma yapıyorsanız, bu konuda zengin bir seçenek havuzu ile karşılaşabilirsiniz. Ülkemizde çok sayıda katılım bankasının faizsiz ihtiyaç kredisi / faizsiz ev kredisi / faizsiz araç kredisi seçenekleri var. Peki, faizsiz yeni evli kredisi nedir ve faizsiz eşya kredisi ya da faizsiz düğün kredisi nereden alınır? Bu soruların yanıtlarına tek tek bakalım…

  1. Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Faizsiz kredi veren bankalar, katılım bankalarıdır. İslamı bankacılık – faizsiz bankacılık adlarıyla da bilinen katılım bankacılığı, faiz esasına göre değil katılım esasına göre çalışır. Ülkemizde hizmet veren katılım bankalarının listesi aşağıdaki gibi:

  • Ziraat Katılım
  • Vakıf Katılım
  • Türkiye Finans
  • Albaraka Türk
  • Emlak Katılım
  1. Faizsiz Evlilik Kredisi Nasıl Alınır?

Evlenirken düğün hazırlıkları, ev eşyası, balayı tatili gibi oldukça büyük masraf kalemleri söz konusu olur. Birikimi olmayanlar ya da ailelerinden destek alamayanlar için bu süreci stressiz atlatmak çok zordur. Bu süreçte yeni bir hayata başlarken yaşanan stresi azaltmak üzere evlilik kredisi ya da ihtiyaç kredisi çekmek de çok yaygın. Peki, faizsiz evlilik kredisi almak ya da faizsiz ihtiyaç kredisi almak mümkün mü?

Faizsiz evlilik kredisi almak için katılım bankalarına başvurabilirsiniz. Katılım bankaları, farklı ödeme planları ile evleneceklere faizsiz kredi veriyor. Bazı katılım bankalarında da faizsiz ihtiyaç kredisi alınabiliyor. Ancak burada bankaların faizsiz kredi kampanyalarını takip etmek önemli.

  1. Faizsiz Krediyle Evlilik Masraflarını Gidermek…

Faizsiz krediyle evlilik masraflarını gidermek mümkün. Bu amaçla önce evlilik sürecinde nelere ihtiyaç duyacağınızı belirleyin. Düğün sürecinde hevesle bazen ihtiyaçlar abartılabilir, bu hataya düşmemek için ihtiyaçlarınızı listeleyin. Ardından ihtiyacınız olan nakit için sıfır faizle evlilik kredisi çekmek üzere katılım bankalarının kampanyalarını inceleyin. Evlilik kredisi sıfır faizle kredi ya da faizsiz kredi kampanyaları arayışı için FaizsizAracKredisi.net’in Kampanyalar sayfasını takip edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

    Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!