Katılım Evim Faizsiz Araç Kampanyaları

Katılım Evim faizsiz araç kampanyaları, son dönemde çok tercih ediliyor. Faizsiz araç kredisi çekmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği Katılım Evim’in araba kampanyalarına ve finans kurumu olan Katılım Evim hakkında bilgilere göz gezdirdik…

Katılım Evim’den Faizsiz Araba Almak Hakkında

Pek çok kişi, sıfır km araba almak, ikinci el araba almak, arabasını yenilemek kısacası yeni bir araba almak için en avantajlı ödeme planlarını araştırıyor. Peki, en avantajlı araba kredisi ya da araba kampanyası hangisi? Bu soruya birkaç madde ile yanıt verelim:

  • En Avantajlı Olan

Avantaj, sözcüğü mümkün olan en az para ile istenen sonuca ulaşmayı ifade ediyor. En avantajlı araba kredisi kavramı söz konusu olduğunda da peşinatsız, faizsiz bir biçimde istediğiniz arabayı almak oldukça avantajlı bir çözüm sunabiliyor. Ancak sizin ödeme planınıza ve aylık gelirinize uygun olan peşinatsız faizsiz araba kredisi kampanyasını bulmanız önemli.

  • En Uygun Olan

Avantajlı bir biçimde araba almak önemli ama size uygun arabayı bulmanız ve size uygun ödeme şeklini bulmanız da önemli. Uygunluk kavramında da üç detay öne çıkıyor:

  • İlgilendiğiniz kampanyadaki otomobil, size ve sizin ihtiyacınıza uygun mu?
  • Sunulan kampanyanın aylık ödeme planı, sizin gelirinize uygun mu?
  • Ödeme koşulları ya da borçlanma şekli İslami açıdan uygun mu?

Yukarıdaki detayları değerlendirerek faizsiz ve peşinatsız araba alma yolunda güvenebileceğiniz kurumlardan biri de Katılım Evim finans kurumu. Şimdi Katılım Evim hakkında biraz bilgi paylaşalım…

Katılım Evim Kampanyaları

Katılım Evim araba, Katılım Evim ev kampanyaları gibi aramalar yapıyorsanız; faizsiz kredi çekmek ve katılım finansman şekli konularında bilgi arıyor olmalısınız. Katılım Evim, dar gelirli vatandaşların faizle borçlanmadan ve tasarruf esasına göre ev sahibi olmalarını hedefleyen bir sistem sunuyor. Bununla beraber araba, arsa ve diğer ihtiyaçlar için de destek paketleri paylaşıyor. Katılımcıların ödeme koşullarının çerçevesini kendilerinin belirlediği bir sistemle yıl boyunca farklı kampanyalar paylaşır. Peki, Katılımevim nedir ve nasıl çalışır?

Katılım Evim Hakkında

Katılımevim kişilerin kendi birikimleriyle ev-araba sahibi olmalarını sağlayan bir finans organizasyon firmasıdır. Burada katılımcı olanların ev veya araba sahibi olması süreci basit bir tanımla aşağıdaki gibi oluyor:

  1. Katılımcı, kendi belirlediği oranda taksitler halinde birikim yapıyor.
  2. Birikimler, belirli bir seviyeye ulaştığında kalan kısım, Katılım Evim tarafından tamamlanıyor.
  3. Katılımcı, kendi belirlediği ev ya da arabayı söz konusu peşinatla alıyor.

Faizsiz Araç Kampanyaları Düzenleyen Kurumlar

Ülkemizde faizsiz araba kredisi alabileceğiniz Katılım bankaları var. Söz konusu bankaların yıl boyunca farklı kampanyalarla bu konuda finansman sunduklarını görüyoruz. Diğer yandan katılım esasına veya tasarruf esasına göre araba kampanyaları sunan finansman kurumlar da var. Tüm bunların kampanyalarını takip etmek üzere FaizsizAracKredisi.net kampanyalar sayfasını takibe alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım
×

    Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!